مقالات

WS-C2960-48PST-L توضیحات

سیسکو سوئیچ Cisco WS-C2960-48PST-L از سری خانواده سوئیچ های Cisco Catalyst 2960 می باشد. سوئیچ های سری Catalyst 2960 قابلیت پشتیبانی از دیتا، ویدیو، صدا و دسترسی امن پشتیبانی می کنند.

این خانواده قابلیت توسعه پذیری خوبی را متناسب با کسب و کار شما دارد. امنیت پیشرفته مانند TrustSec برای احراز هویت، کنترل دسترسی و مدیریت امنیتی، دارای ۴۸ پورت ۱۰/۱۰۰ با پشتیبانی از POE، مدیریت انرژی Cisco EnergyWise و مدیریت شبکه قابل گسترش. این سوئیچ ۳۷۰ خروجی POE در اختیار شما فرار می دهد.

طراحی ظاهری WS-C2960-48PST-L

جنس بدنه سوییچ سیسکو WS-C2960-48PST-L فلزی است و کیفیت ساخت بی نظیری دارد. این سوییچ سیسکو طول عمر خوبی دارد (حدود 312 هزار ساعت) و حتی بازار محصولات دست دوم و استوک آن نیز رونق فراوانی دارد.

در جلوی سوییچ 48 عدد پورت اترنت و دو پورت آپ لینک دو منظوره قرار گرفته‌اند. در سمت چپ این قسمت نشانگرهای LED نشان دهنده وضعیت دستگاه قرار گرفته‌اند.

ضمن این که هر پورت دارای 5 نشانگر LED است که وضعیت هر پورت را نشان می‌دهد. دکمه Mode نیز در سمت چپ قرار گرفته است که نحوه عملکرد سوییچ را مشخص می کند.

در قسمت عقب ورودی کابل تغذیه برق، ورودی پورت RPS، خروجی هوای فن و پورت RJ-45 کنسول (Console) به چشم می خورند.

تغذیه این سوییچ می‌تواند از طریق ورودی کابل برق (برق شهری 100 یا 240 ولت) و یا پورت RPS انجام شود. با استفاده از پاورهای سیسکو (مانند PWR-RPS233) و کابل تغذیه RPS نیز می‌توان سوییچ را به وسیله برق مستقیم تغذیه کرد.

پورت Console نیز به منظور عیب یابی، برنامه ریزی و پیکربندی سوییچ به وسلیه کامپیوتر و کابل کنسول کاربرد دارد.

سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L رکمونت (قابل نصب در رک) و دارای استاندارد 19 اینچی است، ارتفاع این سوییچ 1 یونیت می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید